Армія спасіння у Києві — відгук на отримання гуманітарної допомоги в Україні

Сьогодні ця гуманітарна організація побила власний рекорд відкритості форми реєстрації для отримання сертифікату на хімію (600 грн) 21.02 — пройшло майже дві хвилини від відкриття до зачинення форми для загального користування

Армія спасіння в Київі — викреслюємо через незрозумілі маніпуляції з формою реєстрації на отримання гуманітарної допомоги

Таким чином можно зробити висновок — «Армія спасіння у Києві» це ще одна гуманітарна організація створена для будь чого але не для допомоги ВПО

Форма реєстрації Армії спасіння в Київі — заповнити пересічній людині майже неможливо

Можно не гаяти свого часу на таку «реєстрацію», з вирогідністю 99% гуманітарну допомогу пересічному ВПО-нику тут отримати майже неможливо

Армія спасіння в Київі — тримайтесь осторонь — на заповнення форми виділяють нереальний час

Заповнити форму фізично можливо лише в тому разі якщо спочатку відправити її «своїм людям» а через деякий час потім вкинути її в загальний «паблік»

Добра порада для ВПО — не витрачати час на таку допомогу від сумнівних Армій допоги, вона явно не для звичайної людини. Краще зверніть увагу на християнські організації, вони зацікавлені в вербуванні своїх адептів і тому реально реєструють та роздають допомогу, звичайно після години-півтори своїх лекцій

Але гумку вони роздають і не крутять з формами

Думка ВПО-шник з окупованої частини Херсонської області про Армію спасіння в Києві

Хлопець з Голосіїва — Роскажіть що сталось, як ви не отримали гуманітарку від Армії спасіння з Києва (пишемо назву міста так як у цієї організації)

ВПО-шник з окупованої частини Херсонської області — Я знав що після 14 часов сьогодні у Армії спасіння в Києві буде реєстрація на сертіфікати допомоги від АТБ. Підготувався заздлегідь, розклав документи, навіть створив текстовий файл з записами для скорішого заповнення форм. Тому що знав про розповсюджену київську мутку з швидким зачиненням форм запиту на отримання гуманітарної допомоги.

Чесно кажучи був налаштован скептично, сертифікат це звичайно не матеріальна допомога грошима, які в Київі отримати звичайному біженцю як на Місяць полетіти але реалізувати сертифікат «потрібним людям» простіше ніж продукти.

Як тільки у цих жул**ків з Армії спасіння з Києва відкрилась форма я зразу почав її заповнювати, швидко та уважно. Головне шо швидко. Заповнив і зразу натис відправити. Але на жаль форма вже була закрита.

Хлопець з Голосіїва — не кажіть будь ласка жул**ки на цих добродіїв. Скажіть а як ви для себе пояснили їх дії

ВПО-шник з окупованої частини Херсонської області — ну як, відкрили форму та спочатку відправили її в чат для своїх людей щоб вони могли спокійно заповнити форму. Потім відправили її в загальний паблік.

Потрібні люди отримали а ми, пересічні впо-шники — ні. Нібито правила виконали а по факту познущались з людей та й все. Це ж не перша та не остання така організація яка маніпулює часом для заповнення форм.

Люди сподіваються а по факту їх кидать. Нереально за пару хвилин заповнити таку форму, особливо коли ти не дуже молодий та маєш вади зору наприклад. Знущання це все а не допомога, крутять гроші. Он звідки на вулицях Київа стільки дорогих автівок ?

Хлопець з Голосіїва — Дякую вам за відповіді та співчуваю, бути біженцем в рідній країні це дуже важко